17 травня – День вуличної музики

 

День вуличної музики – це грандіозне міжнародне свято, ініціатором якого у 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас [Andrius Mamontovas].

Суть ідеї проста – щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів збираються разом у центрі свого міста, щоб заграти й заспівати людям власну музику: просту і складну, нову і стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що!

Участь у Днях вуличної музики може взяти кожен, хто бажає просто вийти на вулицю і грати для друзів та перехожих, хто небайдужий до музичних експериментів, для кого музика – це набагато більше, ніж просто фоновий саунд у програвачі. Аматори та віртуози, академіки та самоучки, початківці та зірки, приєднуйтесь до ініціативи ГО «Логістичний Штаб» – День вуличної музики.

Зауважимо, що День вуличної музики – це некомерційний проект, який втілює ГО “Логістичний Штаб” своїми силами та за допомогою небайдужих ентузіастів, що підтримують талановитих людей, люблять музику та своє місто. Адже саме в цей надзвичайний день звичайна прогулянка містом може подарувати безліч неймовірних  вражень і несподіваних музичних відкриттів!

17 травня 2014 року разом із Вільнюсом і Тбілісі, Ригою та Амстердамом, Копенгагеном та іншими містами Європи свято Дня вуличної музики вперше охопить також і вулиці Києва, Львова, Івано-Франківська, Харкова, Одеси та Дніпропетровська. І з кожним днем кількість бажаючих зростає! Також свою зацікавленість до Дня Вуличної Музики висловили такі міста як Ужгород, Полтава та Донецьк.

Разом із Святославом Вакарчуком, Фомою, “Біпланами” та іншими зірками на вулицях українських міст зіграють інші відомі й зовсім невідомі виконавці – місце знайдеться для всіх!

До участі у проекті «Дні Вуличної Музики» також запрошуються артисти цирку, актори театру, власники закладів формату street food, місцеві кулінари та кондитери, майстри handmade, тощо.

Усе, що потрібно для участі – просто зареєструватися у відповідності до Правил Дня вуличної музики та не проспати час свого виступу :)  Приєднуйтеся!


Другие статьи из этого раздела

Нафаня

Досье

Нафаня: киевский театральный медведь, талисман, живая игрушка
Родители: редакция Teatre
Бесценная мать и друг: Марыся Никитюк
Полный возраст: шесть лет
Хобби: плохой, безвкусный, пошлый театр (в основном – киевский)
Характер: Любвеобилен, простоват, радушен
Любит: Бориса Юхананова, обниматься с актерами, втыкать, хлопать в ладоши на самых неудачных постановках, фотографироваться, жрать шоколадные торты, дрыхнуть в карманах, ездить в маршрутках, маму
Не любит: когда его спрашивают, почему он без штанов, Мальвину, интеллектуалов, Медведева, Жолдака, когда его называют медвед

Пока еще

Не написал ни одного критического материала

Уже

Колесил по туманным и мокрым дорогам Шотландии в поисках города Энбе (не знал, что это Эдинбург)

Терялся в подземке Москвы

Танцевал в Лондоне с пьяными уличными музыкантами

Научился аплодировать стоя на своих бескаркасных плюшевых ногах

Завел мужскую дружбу с известным киевским литературным критиком Юрием Володарским (бесцеремонно хвастается своими связями перед Марысей)

Однажды

Сел в маршрутку №7 и поехал кататься по Киеву

В лесу разделся и утонул в ржавых листьях, воображая, что он герой кинофильма «Красота по-американски»

Стал киевским буддистом

Из одного редакционного диалога

Редактор (строго): чей этот паршивый материал?
Марыся (хитро кивая на Нафаню): его
Редактор Портала (подозрительно): а почему эта сволочь плюшевая опять без штанов?
Марыся (задумчиво): всегда готов к редакторской порке

W00t?