Молодий театр долучився до підтримки української армії

Про благодійні й творчі плани 36 театрального сезону

 

Ювілейний, 35-ий театральний сезон був плідним для Молодого театру, випущено 11 прем’єр. Цього року театр також обіцяє не збавляти свої темпи, експериментувати, розвиватись і підкоряти нові вершини сценічного мистецтва. Запланована також і подальша співпраця з сучасною українською драматургією, молодими режисерами та акторами.

Майбутні прем’єри:«Метод Гронхольма» (автор: Жорді Гальсеран; режисер: Тарас Криворученко), «Зачарований» (за п’єсою І.К. Карпенка-Карого «Безталанна»; режисер: Андрій Білоус),  «Соло для годинника з боєм» (автор: Освальд Заградник; режисер: Ігор Славінський), «Однорукий із Спокану» (автор: Мартін МакДонах, режисер: Андрій Білоус).

Майбутні проекти: спільний проект з Французьким культурним центром – вистава «Антігона» (автор: Софокл; режисер: Люсі Берелович [Франція], 2015р.)

 

З 7 вересня 2014 року Міжнародний благодійний фонд «Центр соціальних проектів майбутнього» та Київський академічний Молодий Театр реалізують спільний проект на підтримку бійців української армії. На території театру буде встановлено спеціальний бокс для збору коштів, яким будь-який відвідувач зможе скористатися і залишити грошовий внесок. В якості презенту поруч з боксом у відвідувачів театру буде можливість взяти один із сувенірів проекту - браслет на руку, магніт або патріотичну футболку «Оборона України». Всі зібрані кошти будуть зараховані на спеціальний окремий рахунок і витрачені на закупівлю товарів для потреб солдатів в зоні АТО. Повний звіт та вся інформація про передачу товарів публікується на сайті фонду - centersocial.org. Всі бажаючі можуть підключитися до розсилання новин фонду і завжди бути в курсі актуальних подій і динаміки витрачання коштів фонду.

 

Довідка.

В 2011 році Міжнародний благодійний фонд «Центр соціальних проектів майбутнього» був зареєстрований у Києві. В програмі фонду більше 10 соціальних проектів в різних сферах - медичне обладнання, медикаменти, підтримка дитячих будинків та інтернатів.

 

З березня 2014 року фонд займається закупівлею товарів першої необхідності для військових частин і солдат в зоні АТО. Станом на 01.08.14 було доставлено більше 1 тонни товарів: спальні комплекти, приціли, тактичні рукавиці та окуляри, ліхтарі і біноклі, рації та навігаційні прилади, на суму близько 250 000,00 грн.


Другие статьи из этого раздела

Нафаня

Досье

Нафаня: киевский театральный медведь, талисман, живая игрушка
Родители: редакция Teatre
Бесценная мать и друг: Марыся Никитюк
Полный возраст: шесть лет
Хобби: плохой, безвкусный, пошлый театр (в основном – киевский)
Характер: Любвеобилен, простоват, радушен
Любит: Бориса Юхананова, обниматься с актерами, втыкать, хлопать в ладоши на самых неудачных постановках, фотографироваться, жрать шоколадные торты, дрыхнуть в карманах, ездить в маршрутках, маму
Не любит: когда его спрашивают, почему он без штанов, Мальвину, интеллектуалов, Медведева, Жолдака, когда его называют медвед

Пока еще

Не написал ни одного критического материала

Уже

Колесил по туманным и мокрым дорогам Шотландии в поисках города Энбе (не знал, что это Эдинбург)

Терялся в подземке Москвы

Танцевал в Лондоне с пьяными уличными музыкантами

Научился аплодировать стоя на своих бескаркасных плюшевых ногах

Завел мужскую дружбу с известным киевским литературным критиком Юрием Володарским (бесцеремонно хвастается своими связями перед Марысей)

Однажды

Сел в маршрутку №7 и поехал кататься по Киеву

В лесу разделся и утонул в ржавых листьях, воображая, что он герой кинофильма «Красота по-американски»

Стал киевским буддистом

Из одного редакционного диалога

Редактор (строго): чей этот паршивый материал?
Марыся (хитро кивая на Нафаню): его
Редактор Портала (подозрительно): а почему эта сволочь плюшевая опять без штанов?
Марыся (задумчиво): всегда готов к редакторской порке

W00t?