На арені київського цирку покажуть виставу-триллер «Афродизіак» 18+02 декабря 2016

 

17,18 грудня, 19.00

Національний цирк України

Режисер: Максим Голенко

Режисер з пластики: Олексій Скляренко

Сценографія, костюми: Олеся Головач

Композитор: Дмитро Данов

Продюсерська група: Ірма Вітовська, Віталій Ванца, Михайло Бондаренко та «Дикий театр»

 

«Афродизіак» – перше втілення п'єси сучасного українського автора, Віктора Понізова. Детектив-хоррор часів Французької революції розповість про людину, що хотіла змінити світ, а натомість занурила його у темряву. Глядачам обіцяють новий формат українського театру: видовищного і шокуючого. Спецефекти, захоплюючі трюки, ілюзіоністи та акробати, оригінальна музика, модерновий балет, унікальні декорації, світлове шоу і найкращі актори з усієї країни, і все– в одному проекті.

Ірма Вітовська, продюсер: «Ідея проекту в цирку у мене виникла спонтанно. В свій час такий створював відомий український режисер Лесь Курбас. Але сьогодні подібних масштабних проектів немає. Театр у цирку трансформується, створює справжній 3D-ефект існування акторів і глядачів. Нам хотілось зробити щось шокуюче. Тому обрали жанр трилер/хоррор – він широко використовується в кіно, і вперше буде показаний в українському театрі. Ми проведемо глядачів за межі емоцій: за допомогою страху виводемо їх із раціонального стану, змусимо відчувати по-справжньому».

Кастинг пройшло більш, ніж 100 акторів з різних куточків України: Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Одеса, Львів, Рівне, Вінниця, Івано-Франківськ, Полтава. Після кількох етапів, у виставу запрошено найкращих: Олексій Вертинський, Катерина Кістень, Дмитро Суржиков, Ігор Рубашкін, Микола Береза, Олександр Ярема, Тетяна Міхіна, Ярослав Гуревич, Михайло Кукуюк, Олег Прімогенов, Валерій Легін, Роман Ясіновський, Дмитро Усов, Іван Бліндар, Ігор Ніколаєв, Андрій Кронглевський, Катерина Башкіна, Роман Луцький, Катерина Вишнева, Тетяна Лавська, Олег Цьона, Олексій Доричевський, Дмитро Олійник, Андрій Лелюх, Оксана Борбат ін. Також у виставі задіяні циркові артисти.


Другие статьи из этого раздела

Нафаня

Досье

Нафаня: киевский театральный медведь, талисман, живая игрушка
Родители: редакция Teatre
Бесценная мать и друг: Марыся Никитюк
Полный возраст: шесть лет
Хобби: плохой, безвкусный, пошлый театр (в основном – киевский)
Характер: Любвеобилен, простоват, радушен
Любит: Бориса Юхананова, обниматься с актерами, втыкать, хлопать в ладоши на самых неудачных постановках, фотографироваться, жрать шоколадные торты, дрыхнуть в карманах, ездить в маршрутках, маму
Не любит: когда его спрашивают, почему он без штанов, Мальвину, интеллектуалов, Медведева, Жолдака, когда его называют медвед

Пока еще

Не написал ни одного критического материала

Уже

Колесил по туманным и мокрым дорогам Шотландии в поисках города Энбе (не знал, что это Эдинбург)

Терялся в подземке Москвы

Танцевал в Лондоне с пьяными уличными музыкантами

Научился аплодировать стоя на своих бескаркасных плюшевых ногах

Завел мужскую дружбу с известным киевским литературным критиком Юрием Володарским (бесцеремонно хвастается своими связями перед Марысей)

Однажды

Сел в маршрутку №7 и поехал кататься по Киеву

В лесу разделся и утонул в ржавых листьях, воображая, что он герой кинофильма «Красота по-американски»

Стал киевским буддистом

Из одного редакционного диалога

Редактор (строго): чей этот паршивый материал?
Марыся (хитро кивая на Нафаню): его
Редактор Портала (подозрительно): а почему эта сволочь плюшевая опять без штанов?
Марыся (задумчиво): всегда готов к редакторской порке

W00t?