В Україні стартує Dancing Through Translation29 сентября 2017

Український хореограф Антон Овчінніков (Київ) та американський хореограф Пітер Кайл (Нью-Йорк) розпочинають спільний проект Dancing Through Translation – дослідження та презентацію фінального перформансу, що триватиме протягом року. В рамках цього проекту сучасний танець буде досліджено як засіб та інструмент для міжкультурного обміну. Ця співпраця стане частиною святкування 25-річчя відносин між США та Україною.

Опрацьовуючи зібраний матеріал, Овчінніков та Кайл створять танцювальний перформанс з командою з чотирьох танцівників (двох українських та двох з Сполучених Штатів), американського композитора, українських дизайнера костюмів та дизайнера по світлу. Восени 2017 року Овчінніков та Кайл зустрінуться в Нью-Йорку для створення плану роботи і далі працюватимуть, регулярно проводячи відеоконференції. В березні 2018 року Кайл відвідає Київ для першої зустрічі з українською командою. Фінальний етап проекту відбудеться влітку 2018 року, коли Пітер Кайл і двоє танцівників з США приїдуть до України для чотиритижневого репетиційного інтенсиву та створення перформансу. Завершений проект заплановано показати в п’яти містах України: Київ, Херсон, Харків, Львів та Дніпро.

Досліджуючи різноманітні комунікативні процеси, що є частиною роботи, артисти сподіваються прояснити власне розуміння сучасного танцю як форми мистецтва та спровокувати нові дослідження перетинання культур в танці. Вони сподіваються, що проект надихне до створення нових міжнародних колаборацій, посилить та поглибить роль танцю в культурній дипломатії, посилить зв’язки між спільнотами сучасного танцю України та Сполучених Штатів та створить фундамент для постійного міжнародного художнього обміну.

Антон Овчінніков (фото Станіслави Овчіннікової) Антон Овчінніков (фото Станіслави Овчіннікової)

Пітер Кайл (фото Mike Depasquale) Пітер Кайл (фото Mike Depasquale)


Другие статьи из этого раздела

Нафаня

Досье

Нафаня: киевский театральный медведь, талисман, живая игрушка
Родители: редакция Teatre
Бесценная мать и друг: Марыся Никитюк
Полный возраст: шесть лет
Хобби: плохой, безвкусный, пошлый театр (в основном – киевский)
Характер: Любвеобилен, простоват, радушен
Любит: Бориса Юхананова, обниматься с актерами, втыкать, хлопать в ладоши на самых неудачных постановках, фотографироваться, жрать шоколадные торты, дрыхнуть в карманах, ездить в маршрутках, маму
Не любит: когда его спрашивают, почему он без штанов, Мальвину, интеллектуалов, Медведева, Жолдака, когда его называют медвед

Пока еще

Не написал ни одного критического материала

Уже

Колесил по туманным и мокрым дорогам Шотландии в поисках города Энбе (не знал, что это Эдинбург)

Терялся в подземке Москвы

Танцевал в Лондоне с пьяными уличными музыкантами

Научился аплодировать стоя на своих бескаркасных плюшевых ногах

Завел мужскую дружбу с известным киевским литературным критиком Юрием Володарским (бесцеремонно хвастается своими связями перед Марысей)

Однажды

Сел в маршрутку №7 и поехал кататься по Киеву

В лесу разделся и утонул в ржавых листьях, воображая, что он герой кинофильма «Красота по-американски»

Стал киевским буддистом

Из одного редакционного диалога

Редактор (строго): чей этот паршивый материал?
Марыся (хитро кивая на Нафаню): его
Редактор Портала (подозрительно): а почему эта сволочь плюшевая опять без штанов?
Марыся (задумчиво): всегда готов к редакторской порке

W00t?